Vuslat 20. Bölüm Fragmanı

5 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

A23 Medya’nın TRT 1 ekranları için çektiği yeni dizi Vuslat 20. Bölüm Fragmanı tv ile aynı anda burada yayınlanacaktır. Vuslat’ın başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür paylaşırken kadrosunda ayrıca Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde Kaya gibi isimler rol alıyor. Vuslat yeni Bölümü ile 27 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20:00’de ekranlara gelecek.

Vuslat yorumları;

Hayriye; Hahhhh böyle gelin ne o öyle doğru olana inanmıyorsunuz Feride azize inan dizide aziz sultan Feride seviyoruz gerçi kerem inde uçuk hareketleri iyi rolde olsa süper olacak yılannn. Bu sanatçıyı dizide seviyorum ama söylediklerini nedense anlayamıyorum


Reklamlar

Feride, Aziz’in öldürdüğünü kendi gözleriyle gördüğü fakat daha sonra bu adamların ölmediğini de gören Feride, durumu Yalçın’a anlatarak Aziz’in suçsuz olduğunu inandırmayı başarır. Yalçın kesin olarak emin olmak için Altan’ı arayarak bir kez de olayları ondan dinlemek ister. Şükrü’nün yerini öğrenen Kerem onu öldürmek için harekete geçer fakat Şükrü’nün adamlarından dolayı onu öldürmeye başaramaz. Bu esnada vurulan Fırat ölecek mi? Fırat’ı oradan kim kurtaracak. Aneta’nın kızı Alice’yi bulmak için harekete geçen Sultan, Salih Babaya giderek ondan bilgi alabileceğini aradığı soruların cevaplarının ondan olduğunu düşünerek yanına gider. Diğer yandan ise Tahsin, Yalçın’dan kurtulmak için adamlarına bir kaza planlatır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.